Jak metoda RUŠ funguje?

Objektivně neexistují žádné dobré nebo špatné situace. Ty vznikají až když je takto pojmenujeme a navážeme na ní odpovídající pocity (hněv, odpor, radost, smutek, bolest). Je proto plně v naší moci tuto vazbu odstranit a problém vyřešit.

RUŠ

R- rychlá – snadno nachází příčiny problémů a efektivně je řeší

U- účinná – působí do hloubky a výsledek je trvalý

Š – šetrná – klient sám rozhodne jak a kolik si toho vyčistí

Pojmenování problému

Pomocí metody RUŠ vytáhnete a odstraníte z podvědomí programy, které Vám brání žit spokojený a šťastný život. Základní myšlenkou této metody je, že pokud Vám něco v životě vadí, je to Váš problém. A jedině Vy s tím můžete něco udělat.

Hledání příčiny

Současné problémy a vaše negativní pocity nějak vznikly. Je potřeba najít příčiny ve vlastním podvědomí, najít negativní programy nebo myšlenky, které je způsobuji a odstranit je. Metoda ruš pracuje věcně a logicky, budete překvapení, jak jednoduše to funguje.

Nezáleží na tom, s jakým problémem přijdete, vždy najdeme příčinu, zpracujeme ji a vy se zbavíte nepříjemných pocitů. Metodou RUŠ se zbavíte problémů ve vztazích v rodině i na pracovišti, syndromů vyhoření, zdravotních problémů ale také nepříjemných vzpomínek na životní situace jako jsou například úrazy, úmrtí i nehody.